lunas
19 بهمن 1401 - 20:20

اجتماع ۳۰۰۰ نفره دختران گنبدی با عنوان یاوران انقلاب برگزار شد

گنبدکاووس- سه هزار دانش آموز دختر گنبدی با برگزاری اجتماعی تحت عنوان «یاوران انقلاب» در مصلی امام‌جعفر صادق (ع) ضمن گرامیداشت دهه فجر با آرمان های انقلاب اسلامی ایران تجدید بیعت کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، حدود سه هزار نفر از دختران دهه هشتاد و نودی در هشتمین روز دهه فجر، عصر چهارشنبه، با برگزاری اجتماعی تحت عنوان یاوران انقلاب در مصلی امام جعفر صادق (ع) گنبدکاووس با آرمان‌های انقلاب تجدید بیعت کردند و دلدادگی و عشق خود را به جمهوری اسلامی ایران به منصه ظهور رساندند.

امام جمعه گنبدکاووس در این مراسم اظهار کرد: برگزاری برنامه‌های این چنینی نمایش گوشه کوچکی از ارادت و دلدادگی کودکان ایرانی به میهن و تلاش برای عزت و سرافرازی کشور است.

حجت الاسلام محمود ترابی افزود: برگزاری چنین رخدادهای مردمی و خودجوش به ویژه با حضور کودکان و نسل‌های سوم چهارم و پنجم انقلاب می‌تواند هشداری بزرگ به دشمنان تلقی کشور شود.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر اینکه مردم معجزه دهه هشتادی‌ها را خواهند دید، افزود: شور و نشاط همراه با امید به زندگی حاکم بر میان دختران حاضر در همایش امروز نشان از بی‌اثر بودن تبلیغات دشمنان برای نفوذ به ذهن کودکان و نوجوانان و ناامیدکردن آنان از انقلاب اسلامی دارد.

گفتنی است سرود «هشتگ وطن» توسط گروه سرود ۳۰۰ نفره دختران و ورزش باستانی توسط گروه پهلوانک‌های شجاع گنبدکاووس در این همایش همراه با برنامه همخوانی سرود «ای ایران» اجرا شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1028318