lunas
20 بهمن 1401 - 21:31

افتتاح سالن ورزشی زنده یاد رسول شهبازی در روستای کوهانی

همدان- همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی سالن ورزشی زنده یاد رسول شهبازی در روستای کوهانی شهرستان نهاوند افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، سیدمحمدرضا میرصفدری پنجشنبه در حاشیه افتتاح سالن ورزشی زنده یاد رسول شهبازی روستای کوهانی شهرستان نهاوند اظهار کرد: دولت سیزدهم مصمم است که پروژه‌های نیمه تمامی که از گذشته به جا مانده به بهره برداری داری برساند.

وی گفت: در استان همدان سیاست‌های استاندار نیز پیگیری مجدانه اهداف دولت سیزدهم است، بنابراین تمام مدیران اجرایی استان در پی هم افزایی برای اتمام پروژه‌های نیمه تمام هستند.

معاون پشتیبانی، توسعه و منابع انسانی استانداری همدان با اشاره به اینکه استان همدان در جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری جز استان‌های برتر کشور است، بیان کرد: در سفر ریاست جمهوری اعتبارات بسیار خوبی برای استان اختصاص داده شد که سقف این اعتبارات بیش از ۱۴ هزار میلیارد تومان بود که به استان جهت پروژه‌های نیمه تمام شهرستان‌ها تعلق گرفت که بسیاری از این اعتبارات جذب شده‌اند.

میرصفدری یادآور شد: در حال حاضر، استان همدان در جذب اعتبارات سفر ریاست جمهوری جز استان‌های برتر کشور است.

وی به پروژه سالن ورزشی زنده یاد رسول شهبازی اشاره کرد و آن را یکی از مهمترین پروژه‌های شهرستان نهاوند دانست.

این مقام مسئول افزود: با افتتاح این سالن ورزشی گامی در راستای توسعه ورزش شهرستان نهاوند برداشته می‌شود.

معاون پشتیبانی، توسعه و منابع انسانی استانداری همدان گفت: امیدواریم بیش از گذشته بتوانیم در راستای جهاد تبیین که مورد تاکید مقام معظم رهبری است، گام برداریم و از رسانه‌ها می‌خواهیم که دستاوردهای دولت سیزدهم را که در راستای منویات مقام معظم رهبری و جهاد تبیین است، به گوش مردم برسانند و مردم مطلع سازند که خدمتگزاران آنها چه خدماتی به مردم شریف ایران ارائه می‌دهند.

به گزارش مهر؛ سالن ورزشی شهبازی در دبیرستان پژوهش روستای کوهانی با مساحت ۸۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان و طبق مقررات ملی ساختمان و با رعایت کامل آئین نامه‌های مربوطه و سیستم گرمایشی گرماتاب، به بهره‌برداری رسید. این پروژه در سال ۱۳۹۴ کلنگ زنی و در دهه‌ی فجر ۱۴۰۱ به بهره برداری رسید، گفتنی است زنده‌یاد رسول شهبازی از معلمان ورزش بااخلاق شهرستان و استان و مربی بسکتبال بودند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1030534